0
Login

Telefon+420 739 662 981E-mailinfo@martinek-rekuperace.cz
Realizujeme rekuperace na klíč
Rekuperace na klíč
Věděli jste, že realizujeme rekuperace na klíč, včetně projekce, montáže vzduchotechniky a návrhu systému rekuperace.
Zajišťujeme i následný servis a kontrolu
Servis a kontrola rekuperace
Pro zajištění co nejlepší funkčnosti zařízení a rozvodů je nezbytné pravidelně systém kontrolovat a provádět běžnou údržbu.

Brink EVAP - adiabatický zvlhčovač

Kat. číslo:
351 010
Výrobce:
Brink Climate Systems B.V.
Dostupnost:
na dotaz
Cena bez DPH:   39 016 Kč
Cena při montáži s DPH:   44 868  Kč
Cena s DPH:   47 209 Kč
ks
Podrobný popis

Zvlhčovač BRINK Evap je vhodným řešením pro optimalizaci vlhkosti v domě. Prostřednictvím systému centrálního větrání s rekuperací tepla vytváří komfortnější a zdravější prostředí.

Brink EVAP je bezpečný a energeticky účinný zvlhčovač vzduchu. Pracuje na základě přirozeného principu odpařování vody (adiabatický proces). Suchý vzduch proudí skrz matrici vyplněnou skelnými vlákny absorbující vodu, kterou odpařuje z jejího vlhkého povrchu, čímž zvyšuje svou vlhkost. V případě potřeby je sepnut vestavěný ohřívač, který zvýší teplotu a kapacitu vzduchu.

Přednosti:

  • Zvýšení komfortu bydlení
  • Plně automatický provoz
  • Bezpečný provoz
  • Snadná údržba a instalace do potrubí rekuperace
  • Vhodné pro všechny typy centrálních větracích jednotek

Zvlhčovač Evap je přímo propojen s vodovodním potrubím a objem přiváděné vody je omezen tak, aby se vyloučilo nadměrné zvlhčování. Zvlhčovač Evap je standardně dodáván s bezpečnostním vodním filtrem Legiosafe, který zachycuje minerální a jiné látky obsažené ve vodě.

Zvlhčovač Brink EVAP se velmi snadno instaluje do potrubí vzduchotechniky. Je připojen přímo do potrubí přívodního čerstvého vzduchu z rekuperační jednotky do obydlí. Údržba se omezuje na pravidelnou výměnu kazety s filtrem Legiosafe. Po každé výměně je zvlhčovač BRINK Evap jako nový.

Technický list ZDE.

Máte dotaz nebo vás zaujala naše nabídka?
VOLEJTE NA +420 739 662 981 NEBO NAPIŠTE A MY SE VÁM OZVEME

*

*
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace