0
Login
Telefon+420 739 662 981E-mailinfo@martinek-rekuperace.cz
Realizujeme rekuperace na klíč
Rekuperace na klíč
Věděli jste, že realizujeme rekuperace na klíč, včetně projekce, montáže vzduchotechniky a návrhu systému rekuperace.
Zajišťujeme i následný servis a kontrolu
Servis a kontrola rekuperace
Pro zajištění co nejlepší funkčnosti zařízení a rozvodů je nezbytné pravidelně systém kontrolovat a provádět běžnou údržbu.

DUPLEX RDH5

Kat. číslo:
A170451
Výrobce:
ATREA s.r.o.
Dostupnost:
na dotaz
Parametry produktu

Provedení:
Stojací
Entalpie:
Ne
Max. výkon větrání:
590 m3/hod
Akustický výkon do okolí:
49 dB
Váha:
121 kg
Připojovací hrdla:
200/250 mm
Výška:
1770 mm
Šířka:
680 mm
Délka / hloubka:
630 mm
Účinnost:
88% (dle výrobce)
Certifikace Passive House Institute (D):
ne
Určení:
Bazén, Wellness
Cena bez DPH:   127 106 Kč
Cena při montáži s DPH:   146 172  Kč
Cena s DPH:   153 798 Kč
ks
Podrobný popis

Jednotka je vyrobena kompletně z nerezového materiálu a je určena pro větrání vlhkých prostor bazénů s odolností proti bazénové chemii – mimo bazénu se slanou vodou. V základním provedení obsahuje cirkulační a odsávací ventilátor EC typu volného oběžného kola, protiproudý rekuperační výměník tepla, cirkulační a by-passovou klapku včetně servopohonů, teplovodní ohřívač, předfiltr čerstvého přívodního a odsávaného vzduchu z tahokovu, filtr cirkulační s třídou filtrace G4, návod k obsluze a údržbě. Součástí jednotky je i sifon odvodu kondenzátu. Vestavěný digitální regulační modul vč. integrovaných čidel teplot TA, Ti2 a řízení ventilátorů zajišťuje rovnováhu mezi přiváděným a odváděným vzduchem ve všech provozních režimech zařízení. Přiložené čidlo venkovní teploty je nutné osadit na venkovní stěnu domu, čidlo vnitřní teploty osadit do bazénové haly. Venkovní čidlo propojit do jednotky, vnitřní čidlo připojit do ovladače CP nebo do jednotky při realizaci bez ovladače. Doporučuje se připojit volitelné čidlo relativní vlhkosti v interiéru. Standardní modul regulace je vybaven vestavěným webserverem pro možnost ovládání přes internet bez nutnosti instalace ovladače nebo možný dálkový přístup pro nastavení nebo servis.

Máte dotaz nebo vás zaujala naše nabídka?
VOLEJTE NA +420 739 662 981 NEBO NAPIŠTE A MY SE VÁM OZVEME

*

*
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace