Tepelná čerpadla

 

Tepelná čerpadla slouží pro účely topení, chlazení a ohřev teplé vody. Je možno si vybrat výrobek vhodný jak pro novostavbu, tak pro rekonstrukce starších staveb a pro všechny možné zdroje tepla (voda, země, vzduch). Teplota přívodního media do systému může být až 65°C, což umožňuje použití tepelných čerpadel v součinnosti s radiátory, které jsou charakteristické právě pro starší zástavbu. Vysokovýkonné tepelné čerpadlo typu země s přímým vypařováním je vhodné také pro klimatizaci, tepelné čerpadlo typu vzduch/voda je vhodné pro renovaci staré zástavby.
Podle zdroje využití dělíme tepelná čerpadla na GEO - země, AERO - voda a AQUA – vzduch. Přednostmi tepelných čerpadel jsou vysoký topný faktor, možnost vytápění i chlazení a přípravy TV jedním zdrojem, inteligentní a uživatelsky jednoduchá regulace, moderní design, hygienická příprava TV, flexibilní hydraulické napojení, široký sortiment výkonů tepelných čerpadel, jednoduchá montáž tepelného čerpadla, vysoká odolnost regulace teploty na přívodu oproti povětrnostním vlivům.
V naší nabídce naleznete tepelná čerpadla firmy Oschner, které jsou zárukou kvality a poměru cena x výkon. Dále spolupracujeme i s dalšími výrobci tepelných čerpadel, např. Stiebel Eltron apod. Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.22.2.2011 naše firma získala certifikát pro návrhy systémů Ochsner.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com