V naší nabídce naleznete

 

Diagnostika - Blower Door Test, Termografická diagnostika

Nabízíme možnost měření průvzdušnosti obálky RD a termografickou diagnostiku staveb. Ověření celistvosti a vzduchotěsnosti parozábran a ostatních částí obálky budovy napomáhá odhalit možné úniky tepla, případně místa, kde dochází k průchodu vzduchu skrz netěsnou obálku, což zhoršuje nejen účinnost nuceného větrání, ale může způsobovat i zvýšené riziko kondenzace vodních par a tím vzniku plísní. Ke stanovení průvzdušnosti využíváme metodu Blower Door dle ČSN EN 13829, lokalizace defektů těsnosti mnoha různými metodami a fotografická a termografická dokumentace. V případě Vašeho zájmu o měření nás neváhejte kontaktovat.

Poradenství

Rádi poradíme v problematice nízkoenergetických či pasivních domů, a to nejen novostaveb, ale i při rekonstrukcích. Máte-li zájem o možnosti řešení Vašich představ komfortního bydlení v pasivním či nízkoenergetickém domě bez velkých nákladů na energie, neváhejte nás kontaktovat.

Projekt

Spolupracujeme se zkušenou projekční kanceláří, která Vám připraví projekt na míru dle Vašich představ při zakomponování všech možností pro zvýšení komfortu Vašeho bydlení a snížení budoucích nákladů na energie. V případě Vašeho zájmu o vyhotovení projektu nás neváhejte kontaktovat.

Montáž či zaučení

Samozřejmostí je kompletní dodávka našeho řešení, ale pokud budete chtít řešit stavbu svého vysněného domu svépomocí, rádi Vás zasvětíme do tajů montáže rekuperační jednotky i vzduchotechniky tak, abyste byli schopni si systém namontovat sami. Rekuperaci a regulaci vám zajistíme a tím, že vám ukážeme, jak se rozvody vzduchu dělají, budete mít jistotu, že je vše v naprostém pořádku. Naše firma se dostavá i k realizacím, kde přes vzduchovody nejde žádný vzduch nebo vedení přenáší hluk takzvaný telefonní efekt. Nechte si poradit od zkušených odborníků, neváhejte nás kontaktovat pro montáž či zaučení!

Servis a kontrolu

Z důvodu zajištění co nejlepší funkčnosti zařízení a rozvodů je nezbytné pravidelně systém kontrolovat a provádět běžnou údržbu (výměna filtrů apod.). Tyto služby nabízíme jak našim stálým zákazníkům, tak samozřejmě i těm, kteří mají tato zařízení a rozvody nainstalovány a chtějí zajistit (či zkontrolovat) jejich plnohodnotnou funkčnost.
Nabídka servisu firmy Paul a firmy Atrea - rovnotlaká či Atrea - cirkulační.
V případě Vašeho zájmu o servis či kontrolu nás neváhejte kontaktovat.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com