O nás

Realizujeme rekuperace na klíč, projekce, montáž vzduchotechniky, návrh rekuperační jednotky, regulace a servis rekuperačních jednotek.

Naše firma se rekuperacemi a vzduchotechnikou zabývá již více jak 5 let. Naším hlavním cílem je zabezpečit komfortní a zdravé bydlení všem našim zákazníkům prostřednictvím využití našich dosavadních zkušeností a spolupráce s významnými průkopníky v oblasti pasivních a nízkoenergetických domů se všemi pozitivy, které k tomuto modernímu bydlení patří. Navíc nabízíme možnost vyzkoušení tohoto komfortu v našem Pasivním penzionu dříve než přistoupíte k realizaci vlastního projektu. Rádi Vám pomůžeme při výběru toho nejvhodnějšího řešení právě pro Vás včetně možnosti vytvoření projektu, provedení montáže vzduchotechniky, nebo pouze zaučení a samozřejmě následný servis. Dlouhodobé zkušenosti čerpáme z vlastního pasivního domu, který byl postaven jako jeden z prvních. Díky této vlastní aktivní zkušenosti víme co a jak funguje a jsme schopni poradit na základě skutečně vlastní zkušenosti. I náš projektant vlastní pasivní dům, tudíž i zde máte záruku znalosti podstaty této problematiky.

Neustále si rozšiřujeme naše znalosti a navštěvujeme školení, která přinášejí novinky v oblasti vzduchotechniky a rekuperace. V roce 2014 absolvoval pan Martínek kurz pořádaný Centrem pasivního domu - "Návrhování a inspekce systému větrání a vytápění v pasivních a nulových domech."
CPD - osvědčení o absolvování kurzu.

Získané certifikáty pro montáže výrobců Atrea, Paul, Ochsner, Rehau:

30.11.2013 naše firma získala certifikát pro provádění montážní a servisní činnosti
pro výrobky firmy Paul na celém území České republiky.

20.1.2013 naše firma získala certifikát pro provádění montáže rekuperačních jednotek
a příslušenství výrobce značky Paul.

22.2.2011 naše firma získala certifikát pro návrhy systémů Ochsner.

Měření parametrů VZT.
Měření parametrů VZT II.
Školení jednotek.

Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Atrea. Elektrodesign. Geothermie Comfort. Ochsner. Paul. Paul. Paul. Rehau.

Spolupracujeme

Naše firma spolupracuje nejen s dodavateli rekuperačních jednotek a jejich příslušenství, či tepelných čerpadel apod., ale také s projektanty jak nízkoenergetických či pasivních domů, tak projektanty rozvodů vzduchu, topení, vody apod. Mezi naše blízké spolupracující firmy patří bezpochyby česká firma ASTING CZ -PASIVNÍ DOMY s.r.o., která se zabývá výstavbou nízkoenergetických a pasivních domů a dodává pro tyto typy domů vhodné materiály pro výstavbu, stejně jako projekty. V roce 2009 získala firma ASTING CZ -PASIVNÍ DOMY s.r.o. Cenu MŽP v celostátní soutěži Český energetický a ekologický projekt 2008, kde zvítězila v kategorii "Projekty pro nízkoenergetické a pasivní domy" s projektem "Regionální centrum biotechnologických aplikací v molekulární ekologii živočichů, Studenec, okres Třebíč.".

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com