0
Login

Telefon+420 739 662 981E-mailinfo@martinek-rekuperace.cz

Blower Door Test

Test vzduchotěsnosti stavby


Nabízíme možnost měření průvzdušnosti obálky RD a termografickou diagnostiku staveb. Ověření celistvosti a vzduchotěsnosti parozábran a ostatních částí obálky budovy napomáhá odhalit možné úniky tepla, případně místa, kde dochází k průchodu vzduchu skrz netěsnou obálku, což zhoršuje nejen účinnost nuceného větrání, ale může způsobovat i zvýšené riziko kondenzace vodních par a tím vzniku plísní. Ke stanovení průvzdušnosti využíváme metodu Blower Door dle ČSN EN ISO 9972 – Tepelné chování budov – Stanovení průvzdušnosti budov – Tlaková metoda. V případě Vašeho zájmu o měření nás neváhejte kontaktovat.
Ceny nabízených služeb
STANDARDNÍ BLOWERDOOR TEST
Cena zahrnuje prohlídku objektu, utěsnění záměrných prostupů v obálce budovy, vlastní měření, vyhledání hlavních netěsností a jejich konzultaci, návrhy řešení problémových míst. Z měření dostanete protokol v digitální formě. Protokol o měření prodyšnosti pro možnost získání dotace Nová zelená úsporám.
CENA 4 500 Kč
+ doprava
STANDARDNÍ TERMOGRAFICKÁ ANALÝZA BUDOV
Pořízení maximálně 10 termosnímků budovy a diagnostika termosnímků. Výstupem je protokol o měření termokamerou v digitální podobě.
CENA 1 600 Kč
+ doprava
KONZULTACE A HODINOVÁ SAZBA TÝKAJÍCÍ SE DIAGNOSTIKY
Rozsah dle dohody se zákazníkem.
CENA 450 Kč/hod
+ doprava

 

Máte dotaz nebo vás zaujala naše nabídka?
VOLEJTE NA +420 739 662 981 NEBO NAPIŠTE A MY SE VÁM OZVEME

*


*
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace